روکش مبل راحتی جدید > با کیفیت و تضمینی و مطمئن > ۰۹۱۹۹۱۱۸۴۹۸

روکش مبل راحتی جدید

روکش مبل راحتی جدید و شیک > با کیفیت و تضمینی و مطمئن > 09199118498

کاور مبل راحتی جدید نشانی از ما و تولیدی قدیمی و صاحب نام کاور مبلی و کاور کلاسیک دارد که محصولاتی روکشی و کاوری را با ویژگی های بسیار راحت و شیک و بادوام به مشتریان و دوستان قدیمی و جدید خود ارائه نموده است.

مبلمان راحتی تان در هر فرم و اندازه ای که باشد و خواه جدید و لمسه باشد و خواه قدیمی و دسته قایقی و دسته متکایی قدیمی ، فقط برای آرامش و استراحت لمش شما در منزلتان واقع گردیده و ما با حفظ ویژگی و جایگاه آنها ، طوری روکش برایشان می دوزیم که گویا از قبل راحت تر، محکم تر، بادوام بیشتر برایتان به کار آیند.

مراقبت از انواع مبلمانتان وظیفه اصلی ماست!

روکش مبل راحتی جدید

انواع کاور مبل راحتی جدید

همانطور که می دانید مبلمان منزل شما انواع مختلف و مدل های گوناگونی را شامل می شوند. بنابراین بالطبع با تغییر و بروز شدن این محصولات مهم دکوراتیو در محل سکونت شما این محصولات که ما آنها را تولید می کنیم به روز و جدید و مدرن تر می شوند و ما به آنها “کاور مبل راحتی جدید” اتلاق می نماییم. بنابراین بطور خلاصه و کلی اینجا سه دسته از انواع محصولات خود را خدمتتان معرفی می نماییم.

همچنین لطفا ببینید >> کاورهای جدید باربیکیو

روکش مبل راحتی جدید6

*کاور مبل راحتی جدید ژلاتینی :

ممکن است شما فرزندان و یا بعنوان پدربزرگ و مادربزرگ نوه هایی داشته باشید که بسیار کوچک و خردسال هستند و یا نگران مهمانی هایی باشید که در منزلتان برگزتر می شوند و در آنها افراد کم سن وجود داشته باشند و یا به هر دلیلی همچون وجود سگ و گربه خانگی در مزلتان بخواهید از مبلمانتان و لکه هایی که در هنگام دور همی ممکن است با غذا و شربت و صرف خوراکی همزمان روی مبلمانتان ایجاد شوند باشید. در این شرایط و بواسطه محصولات جدید کاوری مبلمان است که می توانید روی کاورهای ژلاتینی و نایلونی تکنولوژیک ما حساب باز کنید و مطمئن باشید که مبلمانتان در عین زیبایی روکشی یکدست و شفاف و بسیار منعطف و نرم و قابل شستشو آنها را برای همیشه در خود فرا بگیرند. جنس این پلاستیکی امروزه برای این کاربری بسیار پیشرفته و خوب هستند و ایران نیز در بازار داخلی محصولات کربنی و نایلونی خوبی را به بازار عرضه نموده است و ما نمایندگی بهترین هایشان هستیم.

روکش مبل راحتی جدید

*روکش مبل راحتی جدید پارچه ای :

موضوع کیفیتو و تراکم بالای پارچه های رومبلی برای روکش های جدید مبلمان نیز برجسته و مطرح هستند. در مورد جدید بودن روکش مبلمان راحتی و غیر راحتی حتما به موضوع کیفیت پارچه های آنها و طرح پارچه ای که دارند بیش از هر موضوع دیگری توجه نمایید . وگرنه فیت و اندازه دوزی و الگوبرداری و طراحی صحیح این روکش ها با تجربه مکفی هر خیاط و تولیدکننده ای معمولا براورده خواهد شد!

روکش مبل راحتی جدید

*کاور مبل راحتی جدید ۳لایه ضد آب :

شاید بیشترین شرایطی کهع ممکن است موضوع روکش مبل جدید مطرح شود زمان به کارگیری این نوع کاورها باشد. چرا که این کاورها بنابر ایده استحکام و کارایی بالا در قالب (کاور آلتین کوزایی) مطرح شده اند که هم نمایی بسیار زیبا دارند و هم به خاطر تکنولوژی نانو و مقاومت در برابر آب و پاره شدن بسیار معروف و مورد استقبال همگان قرار دارند. شما می توانید از طریق تماس با شماره های زیر با مشاوران زبده ما تماس بگیرید و سفارش خودتان را اعلام نمایید.

موبایل: ۰۹۱۹۹۱۱۸۴۹۸

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۷۴۴۷۱۵۳

 

روکش مبل راحتی جدید

 


کلمات کلیدی:

روکش مبل راحتی مدرن

کاور مبلمان راحتی

محافظ میز راحتی

پیراهن مبلی پارچه ای راحتی

رویه مبلی نو کاناپه

رویه مبلی طرح جدید و شیک

کاور م ب ل مطمئن و تضمینی

کاور مبل سلطنتی جدید

روکش مبل سلطنتی جدید

کاور مبل نهارخوری جدید

روکش مبل نهارخوری جدید

روکش مبل راحتی جدید

× واتساپ؟!