کاور مبل زعفرانیه > از ژلاتینی و پارچه ای تا انواع دیگر

کاور مبل جذبی زعفرانیه

کاور مبل زعفرانیه > از ژلاتینی و پارچه ای تا انواع دیگر

کاور مبل زعفرانیه یا پیراهن مبل  روکش مبل و یا هر چه آن را بنامیم باید مشخصات ویژه ای داشته باشد تا مورد پسند و رضایت خریداران مشتریان آن در شمال شهر قرار گیرد.

انواع روکش مبل زعفرانیه را از ما بخواهید!

روکش مبل یک محصول لایه ای است که روی مبلمان و یا سایر اسباب و وسایل منزل می کشند تا از آنها بهتر محافظت کنند و یا نمای ظاهری و بیرونی آنها را تغییر دهند. بنابر شکل و فرم مبلمان و مکانی از دکوراسیون که در آن واقع شده اند و یا نوع کاربری که آنها دارند از انواع روکش های مختلف استفاده می شود.

مثلا برای مبلمان استیل و سلطنتی برای اینکه ظاهر آنها و کلاس و ابهتشان حفظ شود از کاور های ژلاتینی استفاده می شود.

کاور مبل ژلاتینی زعفرانیه

و یا کاور مبل ۳لایه که معمولا برای پوشش مبلمان مثل راحتی و یا صندلی های قدیمی در عین حفظ ظاهر آنها و همچنین محافظت آنها در برابر نفوذ گرد و خاک و غبار و یا ریختن آب و لک شدن بر اثر نفوذ مایعات استفاده می شود.
افراد گاهی ازم کاورهای مبلمان پارچه ای جهت تغییر فرم و ظاهر و روی بالایی مبلمان شان استفاده می کنند. این نوع کاور مبلمان معمولاً با به کار بردن انواع پارچه های مختلف از نظر فرم و ظاهر و کیفیت استفاده می شوند. هرچند معمولاً از پارچه های با رنگ کدر و مات بیشتر در جهت دوخت کاور مبلمان استفاده می شود (بخاطر چرک تاب بودن)، ولی ما گاهی برای حفظ ظاهر و استفاده مجدد از صندلی های بسیار قدیمی و عتیقه و بهتر نمایش داده شدن آنها از پارچه های کاور مبل روشن و سفید استفاده میکنیم.

کاور مبل 3لایه زعفرانیه

 

 

موضوع دوخت کاور مبل و استفاده و روش به کار بردن آنها در فضای داخلی منزل رویه های منطقی و همچنین سلیقه‌ای دارند. ولی نباید از خاطر بگذرانیم که بسیار مهم است که ما جنس و کیفیت مطلوبی از این کاور مبلمان مخصوصا در منطقه زعفرانیه انتظار داشته باشیم. اما دلیل این موضوع چیست دلیل این موضوع این است که اولاً مبلمان و هزینه تولید و دوخت کاور مبل در اوضاع اقتصادی ایران بسیار گران و پر خرج هستند و اگر ما کاورمبل مناسبی را برای آنها تهیه و تدارک نبینیم مطمئناً خسارات آن شامل حال خودمان خواهد شد. بنابراین بسیار ضروری است که محصولات کاوری خود را از جایی تهیه و سفارش دهیم که به محصولات و کیفیت دوخت آنها کاملاً اطمینان و آگاهی داشته باشیم.

 

کاور مبل پارچه ای زعفرانیه

بشنوید که چطور بهترین تولیدکنندگان انواع کاور مبل در زعفرانیه و سراسر تهران شدیم!

ما مجموعه دو تولیدی کاور مبلی و کاور کلاسیک هستیم. که قریب ۲۰ سال است در تهران مشغول فعالیت مستمر و رو به پیشرفت و توسعه بوده ایم. همواره تلاش نمودیم بهترین ها باشیم و بهترین ها را بدوزیم و بهترین مشتریان را با خود همراه کنیم. البته سابقه فعالیت ما در منطقه زعفرانیه به سالها پیش باز می گردد و ما کاورهای زیادی را برای اهالی خوب این منطقه دوخته و تکمیل نموده ایم.

جهت مشاوره و دیدن نمونه کارهای ما لطفا با ما در تماس باشید:

۰۹۱۹۹۱۱۸۴۹۸

کاور مبل روف گاردن زعفرانیه
کاور مبل روف گاردن زعفرانیه

 

 

 

 

 

 

 

× واتساپ؟!