کاور مبل سلطنتی جدید > امپراتور کاورها > بهترین و ارزنده ترین ویژگی ها نسبت به مبل استیل و راحتی از هر جهت

بهترین کاور مبل سلطنتی اینجاست

کاور مبل سلطنتی جدید > امپراتور کاورها > بهترین و ارزنده ترین ویژگی ها نسبت به مبل استیل و راحتی از هر جهت

کاور مبل سلطنتی یا کاور مبل سلطنتی کلاسیک ، لوکس ترین و زیباترین روکشی است که می توانیم برای ست مبلمان در منزل و دفاتر کاری خود تهیه و تدارک ببینیم. ما در اینجا قصد داریم ضمن معرفی مبل سلطنتی به بهترین و زیباترین محصولی که می توانیم برای انواع مبلمان کلاسیک سلطنتی ارائه نماییم بپردازیم.

می دانیم که کاور مبل سلطنتی روکش و رویه ای است که به منظور محافظت و ارتقای کیفیت و زیبایی های انواع مبلمان سلطنتی به کار می بریم. از معروف ترین مدل های مبلمان کلاسیک سلطنتی می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

  • مبل مصری

  • مبل سلطنتی دورو منبت

  • مبل استیل دسته پارچه

  • مبل استیل دسته چوبی

  • مبل عربی.

خاصیت و ویژگی کاربردی اصلی این مبلمان که تاثیر مهمی نبز بر روی نوع و کیفیت کاور و روکشی که برای آن انتخاب می کنیم دارد این است که ظاهری تجملاتی و پر رنگ و لعاب و چشم نواز دارد و بیشتر در نشست ها و دورهمی های رسمی تر مثل مهمانی های رسمی و خواستگاری و عروسی ها استفاده می شود.

دوخت بهترین کاور مبل سلطنتی

از مهمترین شاخصه های بسیار متفاوت و برجسته مبلمان سلطنتی کلاسیک می توانیم موارد زی را نام ببریم و در ادامه توضیح می دهیم که چرا کاور این نوع مبلمان با سایر کاورها تفاوت دارد و قیمت بالاترین را در تولید و دوخت و طراحی طلب می کند.

همچنین ببینید >> کاور مبل راحتی

ویژگی های مبل سلطنتی و تاثیر آنها بر کاور مبلشان

  1. دارای منبت و نقش و نگار هستند : این ویژگی از مهمترین شاخصه های ظاهری مبل سلطنتی است که ما آن را می شناسیم. معمولا هنر دست در قالب منبت کاری و نجاری در رسته مبلمانها در این نوع جاری شده است. لذا اهمیت و ضرورت کاربرد کاور روکش مبل در آن برجسته می شود.

  2. ارتفاع بلندتر نسبت به سایر مبلها و داشتن تاج منبت : معمولا در بالای صندلی های تکی و یا تعداد (چندنفره) مبل سلطنتی حاشیه هنری از منبت و رنگ و چوب به شکل تاج مثلثی شکل ایجاد شده است. بنابراین برای تولیدی خوب و سفارشی دوز کاور مبل این موضوع در مورد اندازه ها و ابعاد این مبلمان پیش می آید که باید مقدار بیشتری پارچه و یا ژلاتین پلاستیکی در دوخت کاور مبل سلطنتی در نظر بگیرد.

  3. قیمت بالاتر نسبت به سایر مبلمان و کیفیت بالای چوب بدنه آنها : هر چند از قدیم الایام در ایران مبلمان سلطنتی بعنوان بهترین و سنگین ترین مجلل ترین مبلمان مشهور و مورد اقبال قشر متوسط به بالای مردم بوده است ولی این موضوع صرفا منوط به کشور عزیزمان نیست و امروزه در بیشتر کشورهای جهان این کاور بعنوان یکی از مهمترین و ظریف ترین و حساسترین مرغوبترین روکش مبلمان قلمداد می شود که می باید تمامی ظرافات و زیبایی خود مبلمان سلطنتی را که قرار است کاور شود را مد نظر قرار نماید.

همچنین ببینید >> کاور مبل چستر

در آخر اشاره می نماییم که هرچند این محصول بالاترین قیمت را در میان تمامی کاورهای ژلاتینی و پارچه ای می طلبد ولی شما می توانید امروز بهترین و ارزانترین کاور مبل سلطنتی ایران و سراسر تهران را از تولیدی های برند و بزرگ ما مطالبه نمایید . بدین منظور لطفا از طریق شماره تلفن : ۰۹۱۹۹۱۱۸۴۹۸ و یا صفحه سفارش آنلاین (۱۵% تخفیف) سایت با ما مشاوره و استعلام قیمت و سفارش کاور مبل ارائه نمایید.

همچنین ببینید >> کاور مبل استیل

 

× واتساپ؟!