کاور مبل قیطریه در انواع مختلف آن با دوخت سفارشی > ۰۹۱۹۹۱۱۸۴۹۸

کاور مبل ژورنالی قیطریه

کاور مبل قیطریه در انواع مختلف آن با دوخت سفارشی 

برای کاور مبل قیطریه معمولا اهالی محترم طی سالیان گذشته سفارشات مختلفی داشته اند و امروز ما در این پست به معرفی بهترین و مورد استقبال ترین انواع آن سفارشات در این منطقه می پردازیم. همچنین لازم به یاداوری است در هر کجای مطالعه این مقاله که بودید می تموانید جهت مشاوره و سفارش محصول مورد نظر خود با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۹۹۱۱۸۴۹۸

کیفیت محصولات کاورهای تولیدی ما همگی در سطح ژورنالی می باشد!

انواع سفارشات کاور مبل در قیطریه

کاور مبل جذبی و استرچ

کاور مبل جذبی یکی از انواع به روز و فوق العاده منعطف انواع محصولات رومبلی می باشد . این نوع روکش مبل امروزه به خاطر میزان کشش و انعطاف پذیری با سطح رویی مبلمان بسیار مورد استقبال مشتریان همه مناطق به خصوص محله خوب قیطریه و اندرزگو بوده است. از نکات مهمی که در تهیه این نوع کاور باید مد نظر قرار گیرد می توان به رنگبندی و کیفیت پارچه های آنها بعلاوه نوع کاربری آنها اشاره نمود. در این باب این نوع کاور مبل بیشتر برای پوشش و محافظت و تغییر ظاهر مبلمان راحتی و یا صندلی های قدیمی کاربرد دارد و کمتر از آنها جهت پوشش مبمان استیل و سلطنتی و اداری و ورزشی و پزشکی بهره می بریم. بعلاوه باید توجه داشت که میزان کشش و کیفیت این پارچه ها در ایجاد فرم نهایی طول عمر و مقاومت کاور نقش اساسی بر عهده دارد.

ما نمایندگی بهترین پارچه های رومبلی در سراسر تهران هستیم!

 

کاور مبل ۳لایه

کاور مبل 3لایه قیطریه

کاور مبل ۳لایه نیز یکی از انواع پر طرفدار رومبلی است که ماهیت اصلی آن در ضخامت زیاد پارچه ای و ضد آب بودن آن می باشد. معمولا از این کاور مبل بعنوان کاور مبل لمسه نیز یاد می شود. این محصول در قالب برندهای جهانی در کیفیت پارچه های نانو ضد آب تولید و به بازار عرضه می شوند و تولیدی همچون کاور پیراهن مبل کلاسیک آن را با این ویژگی در فرمت کاملا سفارشی و تک تک برای هر مشتری بصورت انحصاری ارائه می نماید و می دوزد. ناگفته نماند معمولا افراد و منازلی که در آنها حیوان خانگی وجود دارد استقبال فراوانی از این نوع کاور می نمایند.

کاور مبل روف گاردن

کاور مبل روف گاردن قیطریه

کاور روف یک نوع از انواع کاور های باغی و فضای باز می باشد. معمولا خانه ها و منازلی که به اندکی فضای باز طبیعی دسترسی دارند از آن بهره می جویند و روی میز و صندلی و باربیکیو و راحتی و تاب و سایر وسایلی که در پنت هاوس و روف گارن و تراس و بالکن و در مجاورت باد و آفتاب و هوای آزاد دارند می پوشانند.

کاور مبل ژلاتینی

کاور ژلاتینی یا نایلونی و مشمایی نیز نوع بسیار مورد توجه عزیزان ساکن قیطریه بوده است. این نوع کاور با ماهیت و ظاهر شفاف و روشنی که دارد معمولا در پوشش مبلمان استیل و سلطنتی و یا تجهیزات ورزشی و اداری و پزشکی کاربرده می شود. مقاومت با و قابلیت شستشو و مقاومت در برابر لک و نفوذ ۱۰۰% آب از مهمترین ویژگی های این نوع کاور مبل می باشد.

کاور مبل ژلاتینی قیطریه

 

لطفا برای مشاهده آلبوم نمونه کاری تمام محصولات ما و دوخت کاور مبل خود با مشاوران ما در ساعات اداری تماس بگیرید.

× واتساپ؟!